Zadaszenie tarasu jest ważnym elementem architektury ogrodowej.

Nie tylko chroni przed nadmiernym słońcem, ale również chroni przed deszczem, spadającymi liśćmi czy innymi organicznymi zanieczyszczeniami. Pozwala na stworzenie przytulnej atmosfery. Na takiej konstrukcji można umieścić na przykład dodatkowe oświetlenie, wyhodować pnące rośliny i zaprojektować inne ciekawe kompozycje. Jest to piękne zwieńczenie tarasu, które może odmienić wygląd całej przydomowej przestrzeni. Najważniejsze by wybrać mając na uwadze swoje potrzeby i oczekiwania.

Dopasować je do stylu, w którym urządzony jest ogród, a także panujących warunków. Ciekawą opcję zadaszeń tarasu mają tutaj selt markizy Szczególnie wdzięczne są markizy wykonane z tkanin. Nie powiedziano, że muszą być delikatne i zwiewne. Grube płótno dodatkowo zabezpieczone specjalnymi impregnatami jest odporne na najbardziej niekorzystne warunki pogodowe. Plusem materiałowych zadaszeń jest ich łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu. Po zakończonym sezonie lub w razie złej pogody z łatwością przechowasz je w domu.

Komfort termiczny i optyczny – Głównym zadaniem markiz jest ochrona przed promieniami słonecznymi. Jeśli w bardzo słoneczne dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, to markizy tarasowe są idealnym rozwiązaniem. W ten sposób przekonasz się ile przyjemności daje spędzanie czasu na tarasie wyposażonym w takie markizy.

Estetyka i funkcjonalność – Markizy tarasowe to nie tylko ochrona przed słońcem, ale również niepowtarzalny wygląd. Mnóstwo wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z trzema podstawowymi kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najwybredniejsze osoby. Jest możliwość wykonania markizy pod indywidualne potrzeby. Jest szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Trwałość – Do produkcji markiz stosuje się tylko materiały najwyższej jakości. Stopy aluminium i tkaniny impregnowane tylko najlepszych dostawców. Jest gwarancja na produkt, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież