Nie ma w tym żadnej reguły. Panele ogrodzeniowe, to tak rodzaj ogrodzenia, które chętnie wybierają i inwestorzy indywidualni, a także wykorzystuje się je do grodzenia obiektów przemysłowych.


Panele ogrodzeniowe - nie ma w tym żadnej reguły

Wszystko to za sprawą uniwersalności paneli ogrodzeniowych i ich prostoty. Takie płyty panelowe nadają się do użycia na każdym rodzaju terenu. Nie ma żadnych przeciwskazań do grodzenia takim systemem czegokolwiek.

Co wyróżnia panele ogrodzeniowe proste?

Mogą one występować w różnej postaci. Wyróżniamy panele ogrodzeniowe pod względem tworzywa, z jakiego zostały wykonane: metalowe, drewniane, jak i te najmocniejsze betonowe. Najpopularniejsze są obecnie panele ogrodzeniowe z drutu, które wyglądem przypominają siatkę ogrodzeniową. Są one wytrzymałe, atrakcyjne, łatwe w montażu i tanie. ostatni argument zapewne wydaje się najbardziej istotny. Do takiego ogrodzenia można dopasować odpowiednie ogrodzenie frontowe czy bramę.

Gdzie sprawdzą się ogrodzeniowe panele proste

Świetnie sprawdzają się w przypadku dużych powierzchni, które trzeba wygrodzić, takich jak: na przykład lotniska, fabryki, parkingi, tereny przemysłowe czy budynki użyteczności publicznej. Panele ogrodzeniowe proste mogą być wytłaczane lub nie. Różnią się wytrzymałością poprzez różną ilość przetykanych oczek.Te bez przetłoczeń wykonane są z drutu pojedynczego pionowego i podwójnego poziomego. Każdy panel jest umieszczany między słupkami ogrodzeniowymi. Taka konstrukcja jest bardzo wytrzymała i sztywna. 

Panele ogrodzeniowe proste a czynniki zewnętrzne

Można zamartwiać się, że panele ogrodzeniowe z drutu mogą poddawać się działaniu rdzy. Nic bardziej mylnego. Panele ogrodzeniowe proste są zazwyczaj cynkowane, co powoduje, że nie ulegają korozji. Piękny wygląd daje im lakierowanie proszkowe. U producenta można zamówić kolor, który będzie najbardziej odpowiedni dla danego ogrodzenia. Lakierowanie proszkowe podobnie, jak cynkowanie zabezpiecza ogrodzenie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież