Wanny wolnostojące to dość nietypowy element w łazience. Nie można traktować ich jak zwykłą wannę. Z pewnością bardziej wygląda jak mebel, który kupujemy do salonu. Ma za zadanie uatrakcyjnić pomieszczenie i współgrać z jego stylem i służyć przez wiele lat.

W pierwszej kolejności trzeba wybrać rozmiar wanny. W dużych łazienkach nie jest to problemem. Jednak ma znaczenie jeśli nasza łazienka jest niezbyt duża. W tym przypadku trzeba wstawić wannę o niedużych gabarytach, która dopasowana jest do układu pomieszczenia. Następnie wybieramy styl i kształt wanny. Z nowoczesnym stylem kojarzą się wanny kwadratowe i prostokątne, które są eleganckie i posiadają ostra linię. Okrągłe wanny pasują do tradycyjnego wyglądu.


Wanny wolnostojące to od wielu lat hit, a na jej popularność składają się na stepujące czynniki:
- kojarzy się z elegancją, a to jest pożądane, dodaje urody,
jest możliwość umieszczenia nie tylko w dużych łazienkach, ale również przy odpowiedniej kreatywności zmieści się w łazience o małym metrażu,
uniwersalność – taka wanna nadaje się do nowoczesnych aranżacji jak i tych klasycznych.
jest to namiastka profesjonalnego SPA we własnym domu,
jest w zasięgu portfela prawie każdego obywatela pomimo tego, że to produkt luksusowy,
łatwa instalacja wystarczy umieścić wannę w łazience i podłączyć hydraulikę.


W ofercie sklepu corciano.pl znajdziecie następujące wanny: wolnostojąca przyścienna, owalna, prostokątna, kwadratowa, wolnostojąca 170x80, wolnostojąca 170x75 oraz dużo więcej innych wanien wolnostojących.
Jak potrzebujecie nowoczesnej, a zarazem taniej wanny to skorzystaj w oferty wanny łazienkowej 170x 80. Na tą wannę stać każdą pracującą osobę. Materiał z którego wykonany są ich wanny jest odporny na nacisk wody oraz pęknięcia i rdzę. Dbając o właściwą konserwację taka wanna posłuży przez naprawdę wiele lat.

Wanny wolnostojące ścienne.

Takie wanny najlepiej sprawdzają się w małych łazienkach. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dobrze znanych optycznych powiększaczy pomieszczeń do których należą: lustra, oświetlenie, jasny kolor płytek i ścian sprawiają, że wanna nie przytłacza łazienki.
Nowoczesne wanny wolnostojące stają się coraz bardziej popularne wśród trendów łazienkowych w nowym budownictwie. Dla tych wanien nadają się luksusowe i duże pomieszczenia. Jest możliwość umieszczenia wanny pod oknem, na środku łazienki lub pod ścianą. W przypadku umieszczenia na środku taka wanna staje się centralnym elementem łazienki i przemienia się w domowe SPA.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież