Rynek skrzynek na listy stale poszerza się o oferty dla budynków wielorodzinnych. Producenci proponują coraz nowsze modele lokatorskich skrzynek na listy, które spełnią normy bezpieczeństwa i wpiszą się w estetykę nowego budownictwa.


Skrzynka lokatorska wymagana prawnie

Skrzynki lokatorskie składają się z wielu modułów ze specjalnymi okienkami opisanymi do konkretnych lokali mieszkalnych i osobnymi kluczykami. Skrzynki muszą mieć otwór, przez który zmieści się koperta o formacie C4, a ich pojemność umożliwić przesyłki o grubości do 60 mm.

Każda skrzynka na listy musi być wykonana z odpornego na korozję materiału oraz zabezpieczającego przed uszkodzeniem mechanicznym. Niektóre skrzynki są dodatkowo zintegrowane z domofonem, co nadaje im jeszcze większą funkcjonalność. Lokatorskie skrzynki na listy muszą być zamontowane na wysokości 70-160 cm od posadzki na klatce schodowej.

Euro skrzynki (skrzynki modułowe)

Najczęściej spotykaną skrzynką lokatorską są tak zwane euro skrzynki. Te skrzynki mają ściśle określone przez standardy unijne wymiary i konstrukcję. Do wyboru mamy euro skrzynki wiszące, do zamontowania na ścianie lub stojące. Modułowe skrzynki na listy występują w wariantach pojedynczych lub składające się z dowolnej liczby modułów.

Skrzynki lokatorskie zewnętrzne

Zewnętrzne skrzynki lokatorskie to wygodna alternatywa dla euro skrzynek, która coraz częściej pojawia się w nowym budownictwie. Takie skrzynki są równie wytrzymałe i odporne na rdzę. Mogą być zainstalowane w ścianie budynku, murowanym ogrodzeniu posesji lub na stalowych nogach. Zewnętrzne skrzynki także mogą być zintegrowane z domofonem, a listonosz nie musi wchodzić do budynku, by dostarczyć lokatorom przesyłki.

Skrzynki na listy w sklepie internetowym bonmario.com!

Wybierz odpowiednią skrzynkę lokatorską!

Skrzynki lokatorskie wykonane z wysokojakościowych materiałów są dostępne w ofercie sklepu internetowego bonmario.com. Każdy z modeli spełnia regulowane prawnie normy i wyróżnia się wysoką estetyką. Szeroka oferta skrzynek na listy z powodzeniem może wkomponować się w nowoczesne i klasyczne budownictwo, odpowiadając na indywidualne potrzeby ich właścicieli.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież