Firma Panmar Wood, która jest częścią grupy PANMAR powstała z pasji do naturalnego drewna i chęci tworzenia produktów trwałych, ekologicznych oraz nowoczesnych, które są w stanie zmienić każde wnętrze w eleganckie, piękne i pełne ciepła pomieszczenia. Od trzech dekad firma rozwija się i zmienia, by spełniać oczekiwania klientów z troską o środowisko naturalne. Panmar Wood specjalizuje się w produkcji blatów, stołów oraz podłóg.

Celem firmy Panmar Wood jest sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientów z jednoczesną troską o środowisko naturalne. Dlatego wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji pozyskiwane są z certyfikowanych lasów, gdzie przyrost drewna jest większy niż wycinka. Dodatkowo nowoczesne linie produkcyjne, wnikliwa kontrola jakości gwarantuje, że wszystkie produkowane podłogi, blaty i stoły wolne są od szkodliwych substancji rakotwórczych i toksycznych klejów.

Wieloletnia współpraca ze stałymi klientami oraz obserwacja zmieniających się trendów cały czas inspiruje projektantów Panmar Wood do poszukiwania nowych rozwiązań i poszerzania oferty o innowacyjne projekty, które idealnie wpasowują się w aktualne trendy designerskie.

Warte uwagi są deski podłogowe drewniane oraz parkiet. Oferowane deski wykonane są z wysokiej jakości drewna litego z naturalnymi sękami, w szerokiej palecie kolorystycznej oraz z powierzchnią wykończoną transparentnym olejem, nadającym całości szlachetnego wyglądu. Dodatkowym atutem jest również to, że podłoga stanowi doskonałą izolację podłoża i dzięki użyciu naturalnych materiałów wytwarza się korzystny mikroklimat we wnętrzach.

Obecnie użytkownicy stron www firmy Panmar mogą też korzystać z mobilnego konfiguratora blatów. Bez wychodzenia z domu można zaprojektować i zlecić produkcję wybranego przez siebie blatu. Warto zaznaczyć, że blaty wykonane są z litych lameli drewnianych, zgodne z najnowszymi trendami na świecie. Blaty od Panmar Wood to idealne uzupełnienie mebli zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dla osób, które cenią sobie możliwość zobaczenia produktu przed zakupem, jest taka możliwość w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Bardzo popularne wśród Klientów stało się połączenie stalowej masywnej podstawy wykonanej z najwyższą starannością z solidnym blatem drewnianym w kolorystyce: CRYSTAL (bezbarwny), ONYX, PEARL, QUARTZ w surowcu DĄB lub ORZECH CRYSTAL. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy marzą o wprowadzeniu do swojego wnętrza wyjątkowego charakteru i elegancji.

Firma Panmar Wood stale wprowadza rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo wysoką odporność powierzchni przy minimalnym zaangażowaniu w pielęgnację blatów oraz podłóg. Dodatkowo nowatorskie zabezpieczenie krawędzi zapewnia ochronę przed wilgocią i wodą. Nie można zapomnieć także o walorach estetycznych, które cieszą przez lata.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież