jak tanio wyslac palete standardowa i niestandardowa

Palety to niezawodny sposób na bezpieczne przewiezienie towarów o dużych gabarytach.

Drewniane platformy wykorzystuje się jako stabilne podłoże, na którym ustawiane są przesyłki o ponadprzeciętnych wymiarach oraz te, które chcesz jednorazowo przewieźć w dużych ilościach. Dzięki paletom, przedmioty zostają ustabilizowane i nie przemieszczą się podczas transportu, ograniczając tym samym ryzyko uszkodzeń. Inną zaletą palet jest również to, że przestrzeń załadunkowa, może zostać optymalnie zagospodarowana, by jak najlepiej wykorzystać każdy metr przestrzeni.Wysyłka palety standardowej i niestandardowej

Mając do przewiezienia przesyłki gabarytowe zależy Ci na jak najlepszej jakości transportu, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać? Samodzielne wyszukanie pewnego i solidnego przewoźnika, świadczącego usługi w korzystnej cenie, może być sporą trudnością, więc warto zdać się na wsparcie firmy doświadczonej w branży spedycyjnej. Speedycja powstała z myślą o wymagających klientach prywatnych oraz firmach, którzy szukają pomocy w zakresie realizacji transportu wysokiej jakości, nawet dla przesyłek wykraczających poza standardy wymiarowe.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz sporządzeniem niezobowiązującej oferty wybranych przewoźników dopasowanych do Twoich oczekiwań i przygotowanej według określonych przez Ciebie kryteriów, takich jak: rodzaj przesyłki, termin dostawy czy cena. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży spedycyjnej, znamy realia rynku i wiemy gdzie oraz jak szukać najlepszych firm transportowych. Nawet problematyczne gabaryty przesyłki nie będą stanowić przeszkody, by dostarczyć ją pod wskazany adres.

Jeżeli chcesz przewieźć maszyny i duże urządzenia rolnicze, sprzęt AGD, motocykle lub meble, nie trać swojego cennego czasu, znajdziemy przewoźnika, który przetransportuje Twoją przesyłkę gdzie tylko chcesz. Zapewnimy bezpieczny długodystansowy transport palet standardowych i niestandardowych, wybierając wyłącznie firmy posiadające ubezpieczenie OCP oraz działające na terenie Polski oraz całej Europy.

Komentarze  

0 #1 filip s. 2019-10-09 08:57
właśnie tego mi było trzeba! dziękuję:-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież